ShareCloud indir

ShareCloud indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ShareCloud’u Android cihazlarınızda kullanarak anında dosya ve APK başvuru formu paylaşımlarına başlayabilirsiniz.

ShareCloud uygulaması, Android cihazlar aralarında data transferi yapmak için kullanabileceğiniz bedava uygulamalar arasında yer alıyor. Keza sade ve kullanışlı arayüzü, keza de kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırabilecek işlevleri tamamen şüphesiz telefonlarınızda bulunması gerekenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, dosya paylaşımı ve transferi için illa ki bir internet bağlantısına gereksinim duymaması. Dosyalarınızı paylaşmak istediğinizde direkt olarak Bluetooth yoksa geçici Wi-Fi ağlarından faydalanabiliyor ve internet olmasa bile dostlarınızın telefonlarına dosyalarınızı gönderebiliyorsunuz.

Birebir dosya paylaşımı özelliğinin yanında WhatsApp, Dropbox, Google Drive, Facebook gibi servisler üzerinden de internet ile dosya paylaşımına olanak tanıdığı için kullanırken yaklaşık olarak bütün olanaklardan sorunsuzca faydalanabileceğinizi düşünüyorum. Özellikle bulunduğunuz konumda herhangi bir internet bağlantısı mevcut değilse oysa yine de dosya paylaşımı yapmak istiyorsanız en beğeneceğiniz araçlardan birisi olacaktır.

Uygulamayı kullandığınızda telefonunuzdaki bütün türlerdeki dosyaları dosya listesi içerisinden seçerek gönderebiliyorsunuz ama esas işe yaradığı nokta çok bambaşka. Android cihazınızda yüklü olan uygulamaları APK dosyaları haline dönüştürebilen başvuru, bu nedenle uygulamalarınızı dostlarınızla APK olarak hemen paylaşmanızı ve onların da yükleyebilmelerini sağlıyor. Herhangi bir şekilde Google Play’e gerek bırakmadığı için kullanırken işleri oldukça kolaylaştırdığını da söyleyebilirim.

Çalışması esnasında herhangi bir sorun saptama edemediğimiz dilekçe, kesinlikle cihazınızın ağ bağlantılarını yönetme izni istiyor çünkü gerekli anlarda bağlantı özelliklerini açıp kapatması gerekiyor. Yeni ve etkili bir dosya yahut başvuru paylaşım arabulucu arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi