SHAREit indir

SHAREit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SHAREit uygulamasını kullanarak bambaşka formatlara sahip dosyaları ağımızda yer alan kullanıcılarla paylaşabiliyoruz.

SHAREit, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir dosya paylaşım uygulaması olarak nitelenebilir.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan bu dilekçe aşağı Lenovo imzasını taşıyor. Bambaşka işletim sistemleri üzerinde de sunulan (iOS, Windows Phone, Windows) SHAREit tamamen aynı ağ üzerinde topladığımız kullanıcılar arasında dosya paylaşım işlemlerimizi zahmetsizce gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi tarafı WiFi ve hücreli data kaynaklarını kullanmadan transfer işlemlerini geçekleştirebiliyor olması. Bu sayede internet bağlantınızı kullanmaya gereklilik duymadan kesin bir mesafe yakınınızda yer alan kişilerle dosya paylaşabilirsiniz.

SHAREit ile video, resim, doküman, albümler ve hatta rehberimizde yer alan bilgileri dahi paylaşma şansına sahibiz. Aynı anda beş cihaza bilgi transferi gerçekleştirebiliyor olması kullanıcıların dosya aktarımı işlemlerini kısa sürede ve düşüncesiz emek sarf etmeden tamamlamalarını garantiliyor.

Aktarım işlemlerini son derece çabuk bir şekilde tamamlayan SHAREit beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı ve problemsiz bir başvuru deneyimi sundu. Eğer siz de iş hayatınızda sık sık dosya paylaşım özelliğine gereklilik duyuyorsanız SHAREit’i mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi