ShortPaste indir

ShortPaste indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kopyaladığınız internet adreslerinin otomatik olarak kısaltılmasını istiyorsanız ShortPaste uygulamasını denemeyi unutmayın.

Mobil cihazlarımızı kullanırken herhangi bir şekilde bir internet sitesi adresini kopyaladığımızda, bu adresin fazla uzun olması durumunda kafamız karışabiliyor ve zaman zaman başka uygulamaların içerisine yapıştırmak büyük bir sorun haline gelebiliyor. Zira mobilde ekranların küçük olması bilgisayardaki gibi geniş alanların kullanımını imkansız ışık halkası getiriyor.

ShortPaste uygulaması ise Android zeki telefon ve tabletler için hazırlanmış bir URL kısaltma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve bedava olarak kullanıcılara sunuluyor. Kullanımı esnasında az kalsın hiç bir işlem yapılmasına gerek olmadığı için URL kısaltma işleminin fazla hızlı bir şekilde tamamlandığını söyleyebilirim.

Bir uygulamayı kullanırken, o uygulamanın içerisinden kopyaladığınız sayfa adresi, cihazınızın hafızasına alındığında otomatik olarak ShortPaste göre kısaltılıyor ve böylece başka bir yere yapıştırırken dosdoğru kısaltılmış halini yapıştırabiliyorsunuz.

Kullanım adamakıllı otomatik bir şekilde çalışıyor ve bu sayede URL kısaltma işlemleri sırasında herhangi bir müdahalede bulunmanız gerekmiyor. Keza bit.ly ayrıca de goo.gl kısaltılmış URL’lerini desteklediği için bu iki servisten bir tanesinden faydalanabiliyorsunuz.

Google Chrome, YouTube, Firefox gibi en sık kullanılan uygulamalardan kopyalanan internet adreslerini saptama edebilen bu ücretsiz ve kullanışlı araca göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi