Shush! indir

Shush! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Shush! uygulamasını kullanarak Android cihazınızı sessizde unutmaktan kurtulabilir ve otomatik olarak ses düzeyini eski haline getirebilirsiniz.

Shush! uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarındaki ses düzeylerini daha basit ve otomatik bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan ücretsiz bir tezgâhtar araç olarak karşımıza çıktı. Oldukça basit bir şekilde kullanılabilen ve gerekli anlarda kendi kendine etkin ışık halkası gelen dilekçe, özellikle mobil cihazlarını sessizde unutmaktan hoşlanmayan kullanıcıların tercihleri aralarında yer alacaktır.

Uygulamanın temel işlevi, mobil cihazınızı aralıksız olarak sessiz modda unutmanıza önlemek. Telefonunuzun gürültüsüz modunu isterseniz yazılımsal olarak isterseniz üzerindeki fiziki butonları kullanarak faal ayla getirdiğinizde Shush! uygulaması ortaya çıkıyor ve size cihazınızı ne değin süreyle sessizde yetişmek istediğinizi soruyor. Bu soruya yapacağınız işin uzunluğuna göre bir yanıt verdiğinizde, bundan böyle tek yapmanız gereken belirlenen sürenin geçmesini beklemek.

Sürenin bitiminde Shush! otomatik olarak mobil cihazınızı her yerde zil sesi duyulacak bir seviyeye çekecektir. Bu işlemin tamamlanmasının arkasında başka bir şey yapmanıza da gerek kalmıyor, ta ancak her yerde cihazınızı sessize alana değin. Uygulamanın üreticisi bazı cihazlarda uygulamayı bir kere manuel olarak başlatmanın gerekli olduğunu belirtiyor ve bu nedenle Shush!’ın akıcı bir şekilde çalışmaması halinde bir defa manuel olarak etkinleştirmeyi deneyin.

Uygulama, çalışması esnasında herhangi bir diğer uygulamaya engel olmuyor ya da sisteminizde fazladan pil tüketimine neden olmuyor. Dolayısıyla Android cihazlarınızda kullanmaktan çekinmenize lüzum yok. Herhangi bir şekilde reklam barındırmaması ve internet bağlantısı da gerektirmemesi uygulamanın diğer uyarı çeken yanları aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi