Shutdown7 indir

Shutdown7 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Shutdown7 ile bilgisayarınızı cep telefonunuz üzerinden kapatabilirsiniz

Shutdown7 Android işletim sistemine sahip mobil cihazınız üzerinden zahmetsizce bilgisayar kapatmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir uzak bilgisayar yönetimi uygulamasıdır.

Shutdown7 mobil cihazınız aracılığıyla internet üzerinden bilgisayarınızla iletişim kurmanıza ve bilgisayar kapatma, tekrar başlatma, uyku moduna alma ve oturum kapatma komutlarını yürütmenize olasılık sağlar. Uygulamanın güzel yönü vakit ayarlı bilgisayar kapatma ve otomatik bilgisayar kapatma işlemlerini de desteklemesidir. Kullanım ile belirleyeceğiniz vakit sonunda bilgisayarınızı kapatabiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir işlemin tamamlanmasını bekleyebilir ve işlem tamamlanınca bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Shutdown7 belirlenmiş işlemler tamamlandığında bilgisayarınızı otomatik kapatma seçeneği de sunuyor. Herhangi bir pencere ya da işlem sonlandığında, müzik albümü oynatma işlemi sonlandığında ya da bilgisayarınız belirlenmiş bir vakit boşta kaldığında bilgisayarınızı otomatik kapatabiliyorsunuz.

Shutdown7’yi bilgisayarınızda kullanabilmek için uygulamanın bu adresten indirebileceğiniz masaüstü versiyonunun da bilgisayarınızda yüklü olması ve çalışıyor olması gerekmektedir:

Shutdown7 Shutdown7 Shutdown7 ile bilgisayarınızı kolayca kapatabilirsiniz İndir
Shutdown7 Shutdown7 Shutdown7 ile bilgisayarınızı cep telefonunuz üzerinden kapatabilirsiniz İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi