Sidebar Plus (Multi-bars) indir

Sidebar Plus (Multi-bars) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sidebar Plus, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz başarılı bir kenar çubuğu uygulamasıdır.

Sidebar Plus, Android kullanıcı arayüzünde artık birçok kullanıcı kadar kullanılmakta olan başarılı kenar çubuğu uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama doğruca Android cihazlarınızın arayüzü üzerinde kullanabileceğiniz bir kenar çubuğu oluşturulur. Oluşturulan kenar çubuğu üstüne her tür başvuru, telefon ayarı ve aklınıza gelebilecek her türlü işlev için kısayollar atanabilir. Bu sayede mobil cihazlarınızı tek yerden fazla daha kolay bir şekilde denetleme edebilirsiniz.

Hem gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip olan başvuru, kullanıcılara bambaşka 3 tema seçeneğinin yanı sıra görsellik konusunda birçok ayrı ayar da sunmaktadır.

Epeyce seri bir şekilde ve cihazınızı yormadan çalışan başvuru formu çoklu işlem yapma özelliğine sahiptir ve az önce bahsetmiş olduğum gibi son derece özelleştirilebilirdir.

Bütün bunların dışarıya pat diye pozitif kenar çubuğu kullanmanıza ve özelleştirmenize de olanak karşılayan Sidebar Plus, mobil cihazlarınızı çok daha basit ve seri bir şekilde yönetmenize olasılık sağlıyor.

Android akıllı telefonlarını veya tabletlerini çok daha çabuk ve pratik bir şekilde kullanmak isteyen tüm kullanıcılarımızın, Sidebar Plus’ı mutlaka denemesini öneriyorum.

Sidebar Plus Özelikleri:

Birdenbire pozitif kenar çubuğu kullanabilme Uygulamalarınızı, ayarlarınızı, kişilerinizi, kısayollarınızı kenar çubuğu üzerine sabitleyebilme Büyük kenar çubuğu bir uçtan bir uca tüm zorunlu widgetlarınızı tek yerde görüntüleyebilme Kenar çubuklarınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilme Öbür 3 tema seçeneği Derin sistem entegrasyonu

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi