Şikayetvar indir

Şikayetvar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şikayet var Android uygulaması ile şikayetinizi firmalara en çabuk şekilde ulaştırabilirsiniz.

Şikayetvar, Türkiye’nin ilk ve en büyük şikayet platformu ve Android uygulaması da bulunuyor. Firmalarla iletişime geçerek çözemediğiniz sorunları Şikayet var uygulaması üzerinden yazarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Firma ayrım etmeksizin yaşadığınız sorunu Şikayet var üzerinden bildirdikten daha sonra kısa süre içerisinde aranıyor ve sorununuz çözüme ulaştırılıyor. En etkin şikayet yazma, şikayet etme uygulaması diyebilirim.

Ülkemizde ne eyvah ama bir kurum ya da kuruluşla yaşanan sorunun çözüme ulaşması için o firmayı şikayet etmek ya da firmanın üst düzey yetkilisiyle iletişime vermek gerekiyor. Anında her firmanın sosyal mecralarda destek birimi mevcut olsa da buradaki çalışanlar bir noktaya değin yardımcı olabiliyor; birçok zaman da şikayet sonuç vermiyor. Şikayetvar bu noktada tezgâhtar olan en etkin isim. 70 bine yakın açıklanmış markanın marka itibarını gözetmek için tüketici şikayetlerini dinleyip en seri yoldan çözüme ulaştırdığı bu platform, oldukça güzel hizmet veriyor. Objektif ve güvenilir olduğunu da spesifize etmek gerek.

Şikayetvar Android uygulamasını şikayet kâğıda dökmek için kullanabileceğiniz gibi alışveriş öncesi firmalar hakkında veri olmak için kullanabilirsiniz. Firma ve konu araması yaparak gelen şikayetleri inceleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi