Simple Money indir

Simple Money indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Simple Money, Android cihazlar üstünde kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı basit bir para yönetimi uygulamasıdır.

Simple Money, epeyce sade ve elverişli bir para yönetimi uygulamasıdır. Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kullanım içerisinde bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır. Kullanıcılar tatbik ile birlikte gelir ve giderlerini hesaplayarak ay sonu sürprizlerine karşı hazırlıklı olabilirler. Paranızın kontrolünü efektif ve ayrıntılı bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan tatbik, paranızı nasıl harcadığınızı görmenizi sağlamaktadır.

Uygulamak için internet bağlantısı gerekmeyen Simple Money üzerinde kalan paranızı istediğiniz an yoklama edebilirsiniz. Kendi içerisinde hesap makinesi bulunduran dilekçe, kullanıcıların girdiği rakamları kullanarak hesaplama işlemlerinizi otomatik olarak uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın en kayda değer özelliklerinden bir her birine ise sağlamış olduğu şifreli koruma. Bu özellik bir uçtan bir uca bir parola belirleyerek kazanç ve gider bilgilerinizin kimse göre okunmaması yada görüntülenmemesini sağlayabiliyorsunuz. Genel anlamda para yönetiminizi yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir adam başına olan Simple Money’i, Android cihazlarınıza bedava olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi