Sınav Takip indir

Sınav Takip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Imtihan Takip, öğrencilerin girmiş oldukları adi veya deneme sınavı sonuçlarının takibi ve değerlendirmesini yapabileceği ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Imtihan Peşine Düşüp Takip, öğrencilerin veya diğer adayların girmiş oldukları LYS, LGS, SBS, KPSS veya diğer sınavların sonuçlarını takip edebilecekleri ve değerlendirebilecekleri yararlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Bambaşka dersler için açabileceğiniz bambaşka kategorilerde o derse ait sınavlardan aldığını sonuçları kaydedebiliyorsunuz. Örneğin Matematik dersinden girdiğiniz bi sınav için Matematik kategorisi altında bir imtihan kaydı açarak, doğru yanlış sayınızı girerek net içten sayısınızı öğrenebilirsiniz. aynı zamanda girmiş olduğunuz bu imtihan kaydı uygulamaya kaydedilecektir. Diğer bir zamanda bu sınavı değerlendirebilir isterseniz grafiksel analizini yapabilirsiniz.

Diğer güzel özelliklerinden birisi ise evde yapacağınız deneme sınavları için kendinize kronometre ile vakit tutabilmeniz.

Özellikler:

Sınav sonuçlarına air bilgi girişi ve net hesaplama Imtihan sonuçlarının geçmişe ait grafiksel olarak değerlendirilmesi Şık ve çağdaş arayüz Kullanımı kolay

Bedava olarak Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileceğiniz Imtihan Takip uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi