Skins for Minecraft indir

Skins for Minecraft indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Skins for Minecraft, Minecraft oyununda kullanabileceğiniz süper skinler bulabileceğiniz faydalı bir Android Minecraft skin uygulaması.

Skins for Minecraft, Minecraft oyuncularının birbirinden güzel skinler keşfedebilmesini sağlayan eğlenceli, yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Yalnızca Minecraft skinleri için geliştirilen dilekçe üstünde oyunu oynamanız olası yok. Hem kullanım devlete ait değil yani Mojang tarafından geliştirilmedi.

En popüler Minecraft skinleri aralarında gezerek en beğendiklerinizi kullanabileceğiniz tatbik Minecraft Pocket versiyonu için hazırlanmış bir başvuru formu. Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Minecraft oynamayı seviyorsanız ve yeni skinler keşfetmek hoşunuza gidiyorsa bu uygulama doğru 1000’in üstünde başvuru keşfedebilirsiniz.

Skinleri başvuru formu üzerinde 3 boyutlu ve detaylı olarak görebiliyorsunuz. Bu Vesile Ile skini oyuna aktarmadan önce ayrıntılı olarak görerek ön izleyebiliyorsunuz. Kararınızı verdikten daha sonra oyuna aktararak yeni skininizle birlikte oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrıntılarıyla ücretsiz olarak geliştirilen kullanım baştan sona her gün yeni ve ayrı bir öbür skini test şansınız bulunuyor.

Dilekçe ile skinleri oyuna aktarabilmeniz için BlockLauncher kullanmanız gerekiyor. Üzerine tıklayarak BlockLauncher’ı da sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

daima en iyi Minecraft skinlerini bulabileceğiniz Skins for Minecraft uygulamasına göz atmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi