SkipLock indir

SkipLock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SkipLock, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir asistan vasıta uygulamasıdır.

SkipLock, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir asistan uygulama. Temelde uygulamanın amacı kilit ekranını şifre girmeden geçmenize yardımcı olmak diyebilirim. Yani parola girme derdinden kurtuluyorsunuz.

Bundan Böyle hepimizin cebinde bir akıllı cihaz var ve tüm işlerimizi bu cihazlardan yönetiyoruz. Ama bu da fiilen güvenlik sıkıntısına yol açıyor zira banka hesap bilgilerinden mail şifrelerine dek her şeye bu cihazlardan ulaşabiliyoruz.

Bu yüzden de çoğunlukla birçok insan kilit ekranına parola koymayı tercih ediyor. Lakin ara sıra sık sık telefonunuzu kullanmanız gerektiğinde ve telefonunuzun tehlikesiz bir ortamda olduğundan emin olduğunuzda parola girmek zulüm haline gelebiliyor.

Bu başvuru formu da gerçekte bu kilit ekranını geçebilmeniz için geliştirilmiş bir otomasyon uygulaması diyebilirim. SkipLock ile sizin belirlediğiniz bir takım wi-fi veya bluetooth cihazlarına bağlandığınızda kilit ekranı otomatik olarak şifre sormadan açılıyor.

Uygulama kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile uyarı çekiyor. bununla birlikte arkadaki planda çalışmadığından daha az akıl tüketiyor ve bu yüzden de cihazınızı yormuyor. Bildirimleri açarsanız da bildirime tıklayarak tek dokunuşla cihazı kilitleyebiliyorsunuz.

Yeniden tatbik ile otomatik olarak wi-fi, bluetooth açma ve senkronize etme gibi özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Böylece aynı zamanda telefonunuzun batarya kullanımından da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Kısacası cihazınızı kişiselleştirmeyi ve otomatize etmeyi seviyorsanız ve kilit ekranına şifre girmekten sıkıldıysanız bu uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi