Sleep Talk Recorder indir

Sleep Talk Recorder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sleep Talk Recorder, uyurken konuşup konuşmadığınızı öğrenmenizi karşılayan ve konuşuyorsanız sesinizi kaydedip dinleme fırsatı sunan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması.

Sleep Talk Recorder, uyurken konuşmadığını inkar eden kişilerin kendilerini test edebileceği ve acı gerçekle yüz yüze kalacağı bir Android uygulaması. Siz uyurken çıkardığınız sesleri ve bununla birlikte konuşmaları kaydolma özelliğine sahip olan başvuru, uyurken konuşmadığını ve horlamadığını bahis eden kişilerin yaptıklarını yüzüne vurmanızı sağlayan bir kullanım.

Kaydettiği sesler ile keza eğlenceli hem de yararlı olan başvuru son derece kolay ve sade bir başvuru formu olmasına rağmen, epeyce şık bir tasarıma sahip. Bir kaç tuşa dokunarak zahmetsizce kullanabileceğiniz başvuru, uyurken yalnızca ses çıkardığınızda aktif olarak hemencecik çıkardığınız sesleri kaydediyor. Böylece sabaha dek geveze ve abes evraklar yapmayarak hem sabahtan kalktığınızda yalnızca çıkardığınız sesleri dinlemenizi sağlıyor ayrıca de gereksizce uzun ses dosyaları oluşturmanızı engelliyor.

Kaydettiğiniz komik ve eğlenceli ses kayıtlarını Facebook, Twitter yada uygulamanın kendi web sitesi üzerinden yayın imkanı sunan kullanım sayesinde arkadaşınızın, eşinizin yada tanıdıklarınızın konuştuklarını kaydedebilir yada horladıklarını kanıtlayabilirsiniz. Kaydedilen sesler için özel olarak adlandırma yapma imkanı sunan başvuru, bununla beraber çok sevdiğiniz ses kayıtlarını favorilere ekleyerek daha sonra her tarafta zahmetsizce dinlemenizi sağlıyor.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan ve epeyce eğlenceli bir Android uygulaması olan Sleep Talk Recorder’ı Android telefon ve tabletlerinize indirerek gece konuştuklarınızı kaydedip sabah dinleyin. sırası gelmişken konuyla ilgili kısa bir istatistik bilimi belirlemek gerekirse, gençlerin yüzde 50’si uyurken konuşurken, bu oran yetişkinlerde yüzde 5’e düşüyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi