SlideShare indir

SlideShare indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öbür konularda hazır profesyonel sunumlara ulaşabileceğiniz SlideShare’i en ince ayrıntısına kadar bedava olarak indirebilirsiniz.

SlideShare uygulaması ile heybetli slayt kütüphanesi bundan böyle cebinizde. Teknolojiden meslek dünyasına uzanan geniş bir skalada dilediğiniz konu başlığında slayt gösterilerine erişim sağlamanızı karşılayan buy uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Facebook veya LinkedIn hesabınızı kullanabilirsiniz.

Tatbik sadece kaynaklara erişim sağlamanızı sağlamıyor aynı zamanda beğendiğiniz sunumları sosyal ağ kanalları üzerinden paylaşmanıza da ihtimal tanıyor. Uygulamayı kullanarak erişim sağladığınız sunumları tam ekran modunda sunuabilirsiniz.

SlideShare 16 milyon tekil ziyaretçiye ve 15 milyondan artı upload oranına sahip. Bu zengin kaynaktan faydalanmak ise bu uygulama tamamen çok kolay ve süratli. Uygulama son derece şık görünen bir arayüze sahip. Başvuru Formu olarak da fazla sıcacık. Sunumlara erişim ya da görüntüleme esnasında herhangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz.

genellikle yardımcı bir kullanım olarak niteleyebileceğim SlideShare’i ayrı konularda hazırlanmış profesyonel veya amatör sunumlara gelmek için kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi