Smart Booster – Free Cleaner indir

Smart Booster – Free Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Booster – Free Cleaner ile Android cihazınızı daha bereketli kullanabilirsiniz

Smart Booster – Free Cleaner, Android  cihazlar için geliştirilmiş olan ve kullanıcılara performans artırma ve çöp dosya temizleme konusunda asistan olan bir Android hızlandırma uygulamasıdır.

Android cihazlarınıza bedava olarak indirebileceğiniz bir başvuru olan Smart Booster – Free Cleaner kullanıcılara 4 ayrı konuda tezgâhtar olmakta. Başvuru RAM güçlendirme özelliğiyle tek dokunuşla Android cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlıyor. Kullanıcılar uygulamanın widgetini kullanarak basit ve çabuk bir şekilde Android cihazlarının hafıza performansını artırabiliyorlar. Tatbik bu işi düşük önceliğe sahip olan Android uygulamalarını sonlandırarak gerçekleştirmekte. Hem uygulamanın bu özelliği yapılandırılabilmekte ve emin RAM tüketimine sahip uygulamaları öncelik seviyelerine tarafından otomatik temizleyebilmekte.

Smart Booster – Free Cleaner hızlı bir RAM temizleme sistemine de yer veriyor. Bu özelliği kullanarak Android cihazınızda yüklü olan uygulamaların daha kuytu çalışabilmeleri için onlara yer açabiliyorsunuz. Smart Booster – Free Cleaner düşünce kartınızın depolama alanını yersiz dosyalardan arındırmanıza da muavin oluyor. Uygulamanın çöp dosya temizleme özelliği bir uçtan bir uca SD kartınızdaki patavatsız dosyalar ayıklanıp silinebilmekte.

Smart Booster – Free Cleaner içerisinde bulunan gelişmiş tahsis yöneticisi uygulamalarınızı yedeklemenize veya kullanılmayanları kaldırmanıza yardımcı oluyor. Hem dilediğiniz uygulamayı SD kartınıza da taşıyabilmektesiniz. Smart Booster – Free Cleaner batarya ömrünüzü artmak için nadir kullanılan uygulamaları uyku moduna alabiliyor. Smart Booster – Free Cleaner ile otomatik başlayan uygulamaları tespit edebilmektesiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi