Smart Compass indir

Smart Compass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Compass, cihazınızın kamerasını kullanarak bile yön bulmanızı karşılayan yardımcı ve zeki bir Android pusula uygulaması.

Smart Compass, ister düz bir operasyon olarak isterseniz Android cihazınızın kamerasını kullanarak sokakta aradığınız yönü zahmetsizce bulmanızı karşılayan güzel bir pusula uygulaması. Zeki pusula ismi ise pusulanın kamera kullanarak yön bulmanızı sağlama özelliğinmden kaynaklanıyor.

Standart olarak pusula uygulamaları ekrana gelen pusula üstünde size yönleri gösterir. Lakin bu uygulamada keza bu standart pusula keza de başkaca akıllı bir yöntem kullanılıyor. Bu yöntemi bir örnekle çok daha net bir şekilde tarif etmek icabında, örneğin İzmir sokaklarında yürürken uygulamayı açarak cihazı caddelere dürüst tuttuğunuzda keza nerede olduğunuzu görüyor hem de yönünüzü bulabiliyorsunuz. Mesela Hilton oteline bakarken, doğu, batı ve kuzey ve güneyin nerede olduğunu da bununla beraber görebilirsiniz.

İçerisindeki manyetik sensörler baştan sona başarılı bir şekilde çalışan uygulamanın 4 temel özelliği mevcut.

Kamera görüntüsünü faydalanma. Manyetik sensörleri kabul etmek için metal detektörü GPS desteği Telefonu portre ya da gösterme moduna alsanız bile uyumlu çalışma

Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın Pro versiyonunu satın alırsanız bir takı mekstra özellik ile kullanabiliyorsunuz. Lakin basit anlamda ücretsiz versiyonu da tatmin edici olacaktır diye düşünüyorum. Dilekçe içerisindeki pusulanın performansı cihazınızın ekipman özellikleri ile birlikte doğru orantılı olarak artış gösterebilir. böylece cihazınızın modeli biraz eskiyse pusulayı azıcık daha yavaş kullanabilmeniz söz konusu. Ama son bir kaç yılda meydana çıkan zeki telefonların tümünde herhangi bir problem olmadan akıllı pusulayı kullanabilirsiniz. Eğer bir pusula uygulamasına ihtiyacınız varsa, Smart Compass sizin için ideal çözüm olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi