Smart Distance indir

Smart Distance indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Distance baştan sona cihazımızın kamerasını kullanarak uzaklık ve uzunluk ölçümü yapabiliyoruz.

Smart Distance, Android tablet ve zeki telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz fonksiyonel bir uzunluk ve uzaklık ölçme uygulaması olarak öne çıkıyor. Iyice bedava olarak indirebileceğimiz bu tatbik baştan sona cihazımızın kamerasını kullanarak uzunluk ve uzaklık ölçümü yapabiliyoruz.

Uygulamanın bilhassa inşaat sektöründe tayin yapanların, mimarların ve tasarımcıların epey işine yarayacağını düşünüyoruz. Son derece pratik bir tatbik deneyimi sunan ve güvenilir sonuçlar sunan Smart Distance, yanınızda cetvel, mezura veya dijital bir ölçüm aleti olmadığı zamanlarda mesafe ve uzunluk ölçmenize muavin olacaktır.

Smart Distance ile uzaklık ve uzunluk ölçebilmek için ölçüm gerçekleştirmek istediğimiz yere kameramızı döndürmemiz tatmin edici oluyor. Ekranda beliren sayısal değerler ayrıca amaç noktaya olan uzaklığımızı ayrıca de kadrajda bulunan objenin uzunluğunu/yüksekliğini gösteriyor. Bu sayede herhangi bir binanın yüksekliğini değer biçmek birkaç saniyeden artı sürmüyor.

Smart Distance’ın milimetrik ölçümler yapabilmesi varsayım ettiğiniz gibi o kadar mümkün değil fakat gerçeğe en yakın sonuçları sunduğunu söyleyebilirim. Eğer iş hayatınızda sıkça uzaklık, boy veya uzunluk ölçümü yapıyorsanız bu dilekçe epey işinize yarayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi