Smart Flashlight indir

Smart Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Flashlight birçok özelliği bünyesinde toplayan başarılı bir fener uygulaması.

Smart Flashlight, Android kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir fener uygulaması. Fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken bu başvuru, kullanıcıların ışıksız ortamda kaldıklarında kullanabilecekleri bir seçenek konumunda.

Zeki telefonların hepsi arkada konumlandırılmış olan başlıca kameralarına yakın bir bölümde flaş donanımını bulunduruyorlar. Bu teçhizat sadece fotoğraf çekimleri esnasında uygun ışık miktarını ayarlamakla kalmıyor, karanlık kaldığımız zamanlarda ışık kaynağı olarak da devir yapıyor. Hal böyle olunca niçin harici bir fener uygulamasına ihtiyacınız olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Smart Flashlight, varsayılan flaş destekli fener özelliğine ayrı bir perspektif getiriyor ve kullanıcılara ekstra özellikler sunarak beklentilerinin ötesine geçiyor. Bunlardan en önemlisi ister kamera yandaki flaşı ister ekranı ışık kaynağı olarak kullanmamıza imkan sağlaması. Eğer ışık kaynağı olarak ekranı seçersek öbür renk seçeneklerinden birini kullanabiliyor ve ekranın o renk ışık yaymasını sağlayabiliyoruz. Bu fonksiyonun özellikle fotoğrafçıların epey işine yarayacağını düşünüyoruz.

Widget desteği de sunan Smart Flashlight daima ekranımızda kullanımza hazır bir şekilde bekliyor. Testlerimiz esnasında sorunsuzca görevini yerine getiren Smart Flashlight, elektrik kesintilerinde kulanabileceğimiz ideal bir tatbik.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi