Smart Hide Calculator indir

Smart Hide Calculator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Hide Calculator, hesap makinesi içerisinde dosyalarınızı saklama ve saklama özelliği barındıran yardımsever ve bedava bir Android uygulaması.

Smart Hide Calculator, Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde dosyalarınızı gizli tutmak için bile dar bir usul arıyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir parça başına. Standart bir hesap makinesi uygulaması gibi gözüken ama aslında bir dosya gizleme uygulaması olan Smart Hide, ilk giriş yaptığınızda sizden bir şifre istiyor. Bu şifreyi belirledikten daha sonra uygulamaya antre yaparak =(eşittir) tuşuna basarak dosya gizleme moduna geçebiliyorsunuz.

Önemli ve özel fotoğraflarınızı, videolarınızı, dökümanlarınızı veya herhangi bir dosyanızı  gizlemenize ihtimal sağlayan başvuru, SD kartınız üzerinde de bu işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. Eğer kullandığınız Android cihazınız daha önce rootlandıysa uygulamaları da saklayıp her yerde normalde döndürebilirsiniz.

Eğer meraklı aile bireylerinizden ya da arkadaşlarınızdan bir şeyler saklamak istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulamanın normalde bir hesap makinesi uygulaması gibi görünmesi, tanıdıklarınızın şüphelenmesini de ortadan kaldırıyor. Siz de bu şekilde istediğiniz tüm dosyalarınızı rahatlıkla saklayabiliyorsunuz.

Son kullanılan uygulamalar içerisinde kendini göstermeyen Smart Hide Calculator’ı istediğiniz bir yerde muhafaza ederek gizlice dosyalarınızı gizleyin!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi