Smart Home Security WardenCam indir

Smart Home Security WardenCam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Home Security WardenCam bir mobil emniyet kamerası uygulamasıdır

Smart Home Security WardenCam eğer kullanmadığınız eski mobil cihazınızı değerlendirmek ve bir emniyet kamerası olarak göstermek isterseniz işinize yarayabilecek bir güvenlik kamerası uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir kullanım olan Smart Home Security WardenCam esas olarak düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü oluşturmanızı olası kılıyor. Smart Home Security WardenCam ile bir köşede duran eski Android cihazınızın kamerasını güvenlik kamerası gibi kullanabiliyorsunuz. Bu sayede evde veya meslek yerinizde olmadığınız durumlarda gözünüz arkanıda kalmıyor. Smart Home Security WardenCam kullandığınız Android cihaz bir bebek kamerası veya evcil hayvanlarınız için bir hayvan kamerası olarka kullanılabiliyor.

Smart Home Security WardenCam içerisindehareket dedektörü özelliği barındırıyor. Bu özellik baştan sona kamerada manzara algılandığında video kaydı başlıyor. Keza kullanıcılara mobile cihazlarında bildirimler veya e-postalar gönderilerek alarm veriliyor. Bulut tabanlı depolamayı destekleyen Smart Home Security WardenCam video kaydını Dropbox üstüne yaparak emniyet kamerası görüntülerinize istediğiniz yerden, istediğiniz aygıt üzerinden erişimm imkanı veriyor.

Smart Home Security WardenCam’ın uyarı çeken bir öteki özelliği çift kenarlı iletişim özelliği. Güvenlik kameranızla izlediğiniz birey ya da evcil hayvanlarınızla sesli iletişim kurabilmeniz muhtemel.

Gece görünüm özelliğine sahip olan Smart Home Security WardenCam düşük ışık alan ortamlarda tescil yapabiliyor. Uygulamaya Gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonradan uygulamayı Dropbox hesabızla birleştiriyorsunuz.

Smart Home Security WardenCam’ın indireceğiniz bu bedava versiyonu 24 saatlik test sürümü olarak sunuluyor. Premium versiyonu satın alarak uygulamayı sınırsız kullanabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi