Smart Memory Booster indir

Smart Memory Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Memory Booster, isminden anlayacağınız üzere Android cihazlarınızda bir takım işlemler yaparak daha fazla manâsız alana sahip olmanızı ve bununla beraber gereksiz uygulamaları kapatarak bataryanızın daha uzun zaman dayanmasını karşılayan ya

Android cihazlarınızın yavaşlığından ve bataryasının ömrünün fazla tez bitmesinden davacı iseniz Smart Memory Booster kullanmanız gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamanın yapabilecekleri arasında cihazınızı hızlandırma, pil ömrünü uzama ve manâsız düşünce alanını arttırma gibi özellikler bulunuyor. Peki tüm bu işlemleri nasıl yapıyor diyeceksiniz olasılıkla. Sırayla açıklayalım.

Bilgisayarlarda kullanılan disk birleştirmek programlarının yaptığını Android cihazlarınızda uygulayarak cihazınızda kaybolan hafıza alanını geri getiriyor. Pil tasarrufunu ise cihazınızda yersiz olarak arkaplanda çalışan ve fazla pozitif pil bitiren uygulamaları kapatarak yapıyor. Cihazınızın hızlanması için bazı optimize etme işlemleri gerçekleştiriyor ve böylelikle cihazınızın performansı artıyor.

Dilekçe zihin arttırma işlemlerini 5 bambaşka yol ile gerçekleştirebiliyor. Bunların içerisinde otomatik akıllı arttırma, anaekran widget’ı ve bildirimler gibi seçenekler bulunuyor. Bu işlemlerin yapılabilmesi zorunlu aşamalarda ise bir fazla bambaşka usul kullanılıyor.

Sizde cihazınızın hızını ve hafızasını arttırmak, bataryasının daha uzun vakit dayanmasını karşılamak istiyorsanız Smart Memory Booster uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi