Smart Mirror indir

Smart Mirror indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Mirror, ücretsiz olarak sunulan bir ayna uygulaması olarak öne çıkıyor ve birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

Smart Mirror, Android işletim sistemi taşıyan mobil cihazlar üstünde kullanılmak amacıyla tasarlanmış bir ayna uygulaması olarak tanımlanabilir. En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan bu dilekçe cihazın ön yüzünde yer alan kamerayı kullanarak ekrana görüntünüzü yansıtıyor.

Bu noktada niçin bir uygulamaya gereklilik duyacağınızı sorgulayabilirsiniz. Çünkü bu işlemi herhangi bir uygulama olmadan da yapmak mümkün. Kesinlikle Smart Mirror bu algıyı kırabilmek için çoğu fonksiyonel özelliği de beraberinde getiriyor.

Uygulamayı kullanarak ekran görüntüleri yakalayabiliyor, ekranı dondurabiliyor, dijital yakınlaştırma yapabiliyor, siyah-beyaz ayarlarını gerçekleştirebiliyor ve efektler ekleyebiliyoruz. Bunlara ek olarak bundan başka çerçeve ışığı özelliği sunuluyor. Çerçeve ışığı bir uçtan bir uca karanlık ortamlarda zeka ayna fonksiyonunu sorun yaşamadan kullanabiliyoruz.

Yukarıdaki paragrafta saydığımız özellikler birçok telefon göre destekleniyor fakat bazı cihazlarda desteklenmeyen özellikler olabilir. genellikle başarılı bir çizgide ilerleyen Smart Mirror, jurnal hayatta sıkça aynaya gereklilik duyan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir her birine.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi