Smart Phone Lock indir

Smart Phone Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Phone Lock, Android cihazlar için geliştirilmiş üstteki düzey bir kilit ekranı uygulamasıdır.

Herkesin telefonu kendine özeldir ve başkaları kadar kurcalanmasından kimse hoşlanmaz. Çevrenizde akıllı telefonlarınızın içeriğini merak eden halk müziği da mutlaka vardır. Artık sizi bu dertten kurtaracak zeki bir kilit ekranı geliştirildi: Smart Phone Lock

Kilit ekranı zeki telefonlarımızın olmazsa olmaz diyebileceğimiz özelliklerinden yalnızca biri. Smart Phone Lock tamamen çevremizdeki meraklı gözlerden ziyade güvenlik yönü ağır basan bu özelliği daha üstteki seviye ülkü getirmek olası oluyor. Bunu nasıl gerçekleştireceğimize gelirsek, her dakika değişen şifremiz için çeşitli algoritmaları kullanabiliyoruz. İki adet yöntemimiz var. Bunları kullanabilmek için telefonun tarih ve saat ayarlarına iyi bakmamız gerekiyor. Birincisi, telefonumuzda saat 05:20’yi gösteriyor diyelim. Şifremiz 0520+10 biçiminde oluyor. Yani 0530 kodu ile antre yapabiliyoruz. İkincisi ise tarih ve saatin tam tersini girerek gerçekleşiyor. Benzer misal üzerinden gidecek olursak 05:20’yi bildiren saatimizde şifremiz 0250 oluyor. Bunların ayarlamalarını dilekçe ekranından kendiniz yapabilirsiniz. 

Herhangi bir can sıkıntısı yaşamanız durumunda ise önceden oluşturacağınız değiştirme kilit kodu doğruca telefonunuza ulaşabilirsiniz. Hatalı kod girmek için 3 hakkınız olduğunu da maddeler halinde sıralamak gerekiyor. 

Android cihazlarınıza indirebileceğiniz bu kilit ekranı uygulaması ile güvenliğiniz artık kesin ellerde olacak. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Smart Phone Lock’u denemenizi mutlaka öneririm. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi