Smart RAM Booster indir

Smart RAM Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuzdaki hafızayı daha bereketli kullanarak performans artışı yetişmek için bu ücretsiz uygulamayı indirin.

Smart RAM Booster uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerde sıkça yaşanan akıl sıkıntılarını giderebilmek için hazır uygulamalardan bir tanesine ve işini epeyce iyi yerine getiriyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan başvuru temel olarak 4 düzeye ayrılıyor ve bu düzeyler saldırgan olarak arkada çalışan uygulamaları kapatmaktan daha hafif önlemlere dek değişiyor.

Keza otomatik olarak kesintisiz ram arttırmaya egzersiz modu hem de manuel olarak kullanabileceğiniz widget modu baştan sona dilerseniz ne değin hafızaya ihtiyacınız olduğunu uygulamaya bırakabilir, dilerseniz de derhal kendiniz cihazınızın hafızasını boşaltabilirsiniz. Türkçe desteği de sunan uygulamanın cihazınızda dikkate değer bir performans artışı sağlayacağı belirli.

Hem tuttuğu istatistikler tamamen tepkileri cihazınıza özel hale gelen başvuru, her cihazda ve dilekçe şartlarında öbür şekilde işleyebiliyor ve böylece telefon ile tabletinizin olabildiğince yüksek bir performansta çalışmasına asistan oluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi