Smart TV Remote indir

Smart TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart TV Remote ile telefonunuzu Samsung televizyonunuzun kumandası olarak kullanabilirsiniz

Smart TV Remote, Samsung marka televizyonunuzu cep telefonunu uzaktan kumanda olarak faydalanma yoluyla yoklama edebileceğiniz bedava bir Android kumanda uygulamasıdır.

Samsung TV ile lokal kablosuz ağ üzerinden bağlantı kuran uygulama orjinal uzaktan kumandada olan tüm fonksiyonlara sahiptir. Kanal değiştirme, ses ayarlama, kaynak seçme, smart fonksiyonları renkli tuşlar ve öteki tuşlar uygulamada yer almaktadır. İsterseniz numara yazarak kanallara gidebilir, isterseniz yön belirleme tuşlarıyla sonraki ya da önceki kanala geçebilirsiniz. Bunun yanına kanal listesini açarak kanal simgelerine tıklayarak kanallara geçiş yapabilmektesiniz.

Samsung’un B, C, D ve E serilerinde çalışabilen kumanda uygulaması uzaktan kumandaların fazla ergonomik olmayan yapısı düşünüldüğünde oldukça işe yaramaktadır. Televizyonda internete erişirken kumandadan epeyce zor olan yazı yazma Smart TV Remote ile daha basit hale gelmektedir. Uygulamanın eski Android sürümleri ile de çalışabiliyor olması uygulamayı kullanmadığınız eski Android telefonunuzla da kullanabilmenize olanak tanımaktadır.

Yaratıcı bir akıl olan Smart TV Remote kumandanız arızalandığında sizi yeni kumanda tedarik etme derdinden kurtarabilecek bir uygulamadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi