Smile Clock indir

Smile Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smile Clock uygulamasıyla Android cihazlarınızla her sabah gülümseyerek uyanabilirsiniz.

Smile Clock uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz en acayip alarm uygulamalarından bir tanesine olarak karşımıza çıktı ve oldukça eğlenceli bir uykudan kalkma süreci geçireceğinize eminim. Ücretsiz olarak sunulan ve sadece bir kaç menüden oluşan sade bir arayüzle gelen uygulamanın bütün işlevlerini sorunsuz bir şekilde çözebileceğinize eminim.

Uygulamayı kullanarak bir alarm kurduğunuzda, alarmınız çalma durumuna geçtiğinde onu susturabilmek için yapabileceğiniz tek şey gülümsemek. Dolayısıyla alarmınızı susturmak için telefonunuzu elinize aldığınızda gülümsemekten başka bir şansınız yok. Ama uygulamanın geliştiricisi fazla sakallı bir yüzde gülümsemeyi saptama etmenin zorluğu sebebiyle yüzün biraz temiz olması gerektiğini de belirtmekten geri durmuyor.

Alarmınızı gülümseyerek kapatırken başvuru formu sizin bir fotoğrafınızı da çekiyor ve bunu telefonunuzun galerisine kaydediyor. sonra isterseniz sabahları uyandığınız andaki bu fotoğrafları montajlayarak kolaj haline getirebilir ve dostlarınızla da sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Alarmınızın hangi müzikle birlikte çalacağını atamak ve alarm sessiz hale getirildiğinde karşınıza hangi görüntünün çıkacağına karar atamak yine sizin ellerinizde. Bu Nedenle hazırlanmış gülümsemişken karşınıza çıkan resimle gülümsemeye devam edebiliyorsunuz.

genelde uygulamanın çalışmasında bir bezginlik mevcut yok ama az önce yeni ve birincil sürümlerinde olması sebebiyle öbür cihazlarda çalışmasında sorunlar ortaya çıkabilir. böylece alarmına güvenmeden önce bir defa denemeden geçirmenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi