SMS Backup+ indir

SMS Backup+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SMS Backup+ doğru Android cihazlarınızdaki SMS ve kişilerinizi ücretsiz olarak yedekleyebiliyorsunuz.

SMS Backup+ uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarında yer alan mesajlarını kolaylıkla yedeklemek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Özellikle cihazını fabrika ayarlarına döndürmeyi planlayanların beğeneceklerine inandığım başvuru formu, epeyce kolay da bir kullanıma sahip.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliği, SMS ve MMS mesajlarının yedeklenmesinin yanında çağrı kayıtlarının da yedeklenmesine ihtimal sağlaması. Çağrılardaki kişilerin Google hesabınızda bulunan kişilerle eşleştirilmesi sayesinde gelecekte kayıtları bitmiş yüklediğinizde öteki Gmail yahut Google Yıllık uygulamalarında sıkıntılar yaşamanızın da önüne geçiliyor diyebilirim.

Ama her ne dek SMS ve kişi listesini baştan atfetmek olası olsa da MMS için bu özelliğin şimdilik işe yaramadığını belirlemek gerek. Dolayısıyla MMS’lerinizi bilgisayarınıza geri kopyasını yapmak muhtemel lakin telefona oldukları gibi geri elde etmek mümkün yok.

Her ne değin uygulamanın SD karta yüklenmesi olası olsa da, üreticisinin gerçekleştirdiği uyarıya tarafından bu özelliğin yedekleme işleminin yapılmaması gibi sonuçları olabiliyor. Dolayısıyla yedeklemenin akıcı yapılabilmesi için uygulamanın zeki telefon ya da tabletinizin kendi hafızasına kurulması öneriliyor.

Otomatik olarak ahenkli yedekler alabilen SMS Backup+, dilerseniz manuel olarak istediğiniz an yerine geçen kimse almanıza da yardımcı oluyor. SMS’lerinizin ve kişilerinizin kaybolmasından sıkıldıysanız kuşkusuz denemeniz gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim. Uygulamanın herhangi bir performans sıkıntısı olmaması ve bununla birlikte internetsiz olarak çalışabilmesi de dikkatimi çeken olumlu yanları arasında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi