Sms & Contacts Backup indir

Sms & Contacts Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sms & Contacts Backup, Android telefonlarınızdaki mesajları ve telefon numaralarını yedekleyerek sonra gereklilik duyduğunuzda geri getirmenizi sağlayan yardımcı bir tatbik.

Sms & Contacts Backup, rehberinizde açıklanmış olan numaraları ve telefonunuzdaki mesajları yedekleyerek daha snra gereksinim duymanız durumunda kurtarmanızı sağlayan faydalı bir Android uygulaması.

Türkçe dil desteğine sahip olan tatbik üstünde mesajları yedekle ve rehberi yedekle tuşlarını kullanarak istediğiniz işlemi kolayca yapabiliyorsunuz. Ayrıca süratli yedekle işlemi ile yedeklemeyi fazla daha süratli gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Bu tuşların anında aşağıda yer alan kılavuz ve mesaj geri yükle tuşları ise, yedeklemiş olduğunuz mesjaları ve telefon numaraları geri kurtarmanızı sağlıyor. Hattınıza bir şey olduğunda yada ayrı bir durumda kaybettiğiniz bütün telefon numaraları ve mesajları kurtarmanızı sağlayan tatbik, her Android telefonda bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum.

Mesajları ve telefon numaralarını XML formatında SD kartınıza kaydeden uygulamanın tasarımı da epeyce elverişli.

Hem bedava hem de Türkçe arayüze sahip olan Sms & Contacts Backup uygulamasını derhal ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi