SMStagger indir

SMStagger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SMStagger uygulaması ile belirlediğiniz tarih ve saatte mesajlarınızı gönderilmek üzere zamanlayabilmeniz mümkün hale geliyor.

Android işletim sistematik zeki telefonlar için geliştirilen SMStagger uygulaması tamamen, göndereceğiniz SMS’leri zamanlayabiliyorsunuz.

Bir Takım durumlarda çoğu kez ihtiyaç duyduğumuz özelliklerden biri de mesajlarımızı zamanlayarak göndermek olsa gerek. Unutmamamız gereken günler, hatırlatmalar gibi durumlarda çok kolay işlemlerle bu dertten kurtulmamız SMStagger uygulamasıyla mümkün. Örneğin; doğum günü olan arkadaşlarınıza anma mesajı göndermek için, kişiyi rehberden aratıyorsunuz ve mesajı göndermek istediğiniz tarih ve saati seçtikten daha sonra göndermek istediğiniz mesajı yazarak zamanlayabiliyorsunuz. Mesajın gönderilme tarihine değin şansın dönmesi yapma imkanu sunan uygulamanın reklamsız olması da benim gözümde olumlu puan almasına neden oldu diyebilirim. Zira birçok gerçekte karşımıza çıkan geveze ve vakit kaybettiren reklamlar baş belası olabiliyor.

Materyal Dizayn ile süslenen SMStagger uygulaması, tatbik kolaylığı ve fazla işe yarayacağını düşündüğüm zamanlama özelliğiyle Android kullanıcılarının mutlaka denemesini öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi