Snes9x EX indir

Snes9x EX indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Snes9x EX mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir SNES emülatörüdür

Snes9x EX eğer 90’lı yıllarda Nintendo‘nun bir hayli popüler olan oyun konsolu SNES‘te oynadığınız oyunları mobil cihazlarınızda oynamak isterseniz faydalanabileceğiniz bir emülatör.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir SNES emulator uygulaması olan Snes9x EX esas olarak vaktiyle televizyonlara bağladığımız SNES – Super Nintendo Entertainment System oyun konsolu üzerinde oynadığımız oyunların Android işletim sistemi üzerinde çalışmasını karşılayan bir asistan vasıta. Hatırlanacağı üzere SNES, Super Mario başta olmak üzere, Street Fighter, NBA Jam, Contra, Earthworm Jim, Castlevania, Mortal Kombat, Final Fantasy, Ninja Turtles, Donkey Kong, Mega Man, Zelda oyunlarını evlerimizde oynamamızı olası kılmış bir oyun konsoluydu. İşte bu eğlenceli oyunları Snes9x EX ile Android cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Snes9x EX ile sahip olduğunuz oyun ROM dosyalarını Android cihazınıza kopyaladıktan sonradan emülatör içerisinden bu ROM’ları çalıştırabilirsiniz. Snes9x EX, alışılmış SNES yoklama cihazınının istikamet ve aksiyon tuşlarını dokunmatik kontrollere dönüştürüyor ve oyunları bu dokunmatik kontrolleri kullanarak oyanayabiliyorsunuz. Emülatör oyunları kaydetmenize ve geri yüklemenize de imkan vermekte.

Snes9x EX ile zip dosyalarının içerisinde sıkıştırılmış olan ya da açık haldeki .smc, .sfc, .fig ve .1 formatındaki oyunları oynayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi