Solid Explorer indir

Solid Explorer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Solid Explorer, Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir dosya yönetimi uygulamasıdır.

Solid Explorer, Android cihazlar için geliştirilen bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Yeni bir dosya yöneticisi deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği türden bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Piyasada o kadar fazla dosya yöneticisi mevcut, lakin çoğumuz alternatif bir başvuru formu aramak durumunda kalabiliyoruz. Solid Explorer, oldukça kullanışlı bir dosya yöneticisi. Desteklediği birçok dosya uzantısıyla tercih edilebilecek türden bir tatbik olarak dikkat çekiyor.

İki bağımsız panel ile dosyalar ve klasörler arasında gezinme, sürükle-bırak özelliği, FTP, SFTP, SMB/CIFS istemcilerine erişim, FTP üzerinden dosya paylaşımı, sıkıştırılmış dosyaları desteklemesi, bulut depolama servislerine erişim gibi çoğu özelliği bulunuyor.

Uygulamanın genel özellikleri ise şu şekilde;

İki egemen panel ile basit gezinme, Paneller aralarında sürükle-bırak özelliği, FTP, SFTP, WebDAV ve SMB/CIFS istemcilerine erişim, FTP üzerinden dosya paylaşma, ZIP, TAR.GZ, TAR.BZ2 ve RAR arşivleri desteği, Dropbox, SkyDrive, Google Drive vb çoğu bulut depolama servislerine erişim, Yer imleri, Ayrıntılı arama, Ayrıntılı dosya ve dizin bilgileri.

Başvuru 14 jurnal deneme sürümü olarak sunulmuş. 14 gün sonra memnun kaldıysanız, 4,62 TL ödeyerek Solid Explorer Unlocker uygulamasını satın alarak, bütün sürüm olarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi