Solo Battery Saver indir

Solo Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Solo Battery Saver, bir fazla yardımsever özelliğe ve sade bir arayüze sahip olan Android batarya ömrü uzatma uygulaması.

Solo Battery Saver, Android mobil cihazlarınızın hemen biten ya da alışılagelmiş süresinden daha kısa sürede tükenen batarya problemini çözmenizi sağlayan bedava ve yardımcı bir Android batarya ömrü uzatma uygulaması.

Kullanım marketi üstünde yer alan bir çok batarya ömrü uzatma uygulamasına rağmen, sunduğu özellikler ve bilhassa sade arayüzü baştan sona ön plana çıkmayı başaran Solo Battery Saver, batarya ömrünüzü uzatarak cihazınızı aralıksız şarja takma derdinden kurtulmanızı sağlıyor.

Herhangi bi reklam olmamasına rağmen bedava olarak sunulan kullanım 3 bambaşka usul ile pil ömrünüzü uzatıyor. Bu yöntemler;

Genel mod Uzun bekleme modu Uyku modu

Peki Solo Battery Saver neler yaparak Android cihazların pil ömrünü uzatmayı başarıyor diye merak ediyorsanız onu da özet olarak açıklayayım anında.
Başvuru boşuna çalışan kullanmadığınız uygulamaları kapatarak boşu boşuna batarya tüketimini önlüyor. bununla birlikte ekran kilit moduna geçip kapandığında akra planda çalışan uygulamaları kapatarak az bir arz da olsa batarya tüketimi sağlıyor. Devir olarak arkadaki planda açık kalan her şeyi tek bir tuşla kapamanızı sağlıyor. Normalde bu işlemi elle ve fazla daha uzun sürede yapabiliyorsunuz.
Pil ömrünüzün ne değin süre daha dayanacağını ve yük ederken ne değin sürede en ince ayrıntısına kadar dolacağını net bir şekilde bakış gibi özelliklere sahip olan uygulamanın en güzel özelliği ise yazı başında da vurguladığım gibi fazla sade ve pratik kullanıma sahip olan arayüzü. Son derece şık ve modern tasarıma sahip olan Solo Battery Saver’i bütün Android telefon ve tablet sahipleri rahatlıkla kullanabilir.
Bu kullanım doğru bilhassa pil süresinin kısa olmasından dert yanan kullanıcılar bir miktar da olsa zorunlu artışı sağlayabilir. Siz de benzer dertten muzdaripseniz Solo Battery Saver uygulamasını bedava olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi