Solo QR Code Scanner indir

Solo QR Code Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Solo QR Code Scanner, QR kodlarını kolayca okutma işlemini yapmanızı sağlayan yardımcı bir Android QR kod okutucu başvuru.

Solo QR Code Scanner, adından da bütünüyle ne yaptığını anlayabileceğiniz faydalı ve bedava bir Android uygulaması. Solo Launcher uygulamasının eklentisi olarak geliştirilen uygulamanın QR okutucusuna Solo Launcher uygulamasının arama çubuğundan doğrudan doğruya erişim sağlayabiliyorsunuz.

Faydalı ve pratik bir dilekçe olan Solo QR Code Scanner, minimal bir tasarım sahip. böylece epeyce minik boyutlu bir başvuru. Eğer işiniz gereği ya da kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli QR kodu okutmanız gerekiyorsa, bu başvuru formu tamamen seri ve pratik bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

QR kod ve barkod okuma görevini gören uygulamayı kullanmadan önce Solo Launcher uygulamasını da indirmeniz gerekiyor. Uygulama adının üzerine tıklayarak Solo Launcher uygulamasını da hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Kolay ama bir o kadarda yardımsever olan uygulamanın günümüzde her zeki telefon ve tablette olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer launcher uygulaması uygulamak istemiyorsanız öbür bir QR kod okuma uygulaması deneyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz Solo QR Code Scanner uygulamasının sizi hoşnut edeceğini düşündüğüm için kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi