Solo Scientific Calculator indir

Solo Scientific Calculator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Solo Scientific Calculator, karmakarışık, ayrıntılı ve bilimsel işlemleri yapabilmenizi sağlayan kullanımı basit bir Android hesap makinesi uygulaması.

Solo Scientific Calculator, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en gelişmiş ve ayrıntılı bilimsel hesap makinesi uygulaması. Sunmuş olduğu özellikler ve fonksiyonlar açık havada tasarımı ile ön plana meydana çıkan dilekçe, öbür renkler ile kişiselleştirilebildiğinden nedeniyle oldukça alaka görüyor.

Yapacağınız tüm işlemleri geçmiş olarak kaydeden Solo Scientific Calculator, bu nedenle daha önce yaptığınız işlemleri her tarafta yapacağınızda veya kontrol etmek istediğinizde hemencecik geri dönmenizi sağlıyor.

Bölüm şekil değiştirme, yüzdelik işlemleri, trigonometri, fonksiyonlar, logaritma, dereceler, dakikalar vb. gibi bambaşka ve işe yarayan işlemlerin hepsini yapabilmenizi karşılayan uygulamanın kullanımı da oldukça sıcacık ve keyifli.

Sadde tasarımı içerisinde büyük tuşlar ile geliştirilen dilekçe, rakamları ya da diğer değerleri zahmetsizce dokunarak girmenizi sağlıyor.

Matematiğin basit işlemlerinden en karışık işlemlerine dek istediğiniz her şeyi sunan tatbik, hesap makinesi ihtiyacı duyan Android mobil cihaz sahipleri tarafındna bedava olarak indirilip kullanılabiliyor.

Bilhassa öğrencilerin ve çalışan şahısların işine yarayacak uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi