SOR’UN indir

SOR’UN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SOR’UN uygulaması tamamen Android mobil cihazlarınızdan zahmetsizce şirketlerin tip temsilcilerine mesajla ulaşabiliyorsunuz.

SOR’UN uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının, jurnal hayatta şirketler ve hizmetleri hakkında yaşadıkları sorunların üstesinden zahmetsizce gelebilmelerini sağlayan ücretsiz irtibat uygulamaları aralarında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip diyebilirim. Uygulamayı kullandığınızda veritabanında yer alan bütün şirketlerin temsilcilerine anında ulaşabiliyorsunuz ve sonra zorunlu şikayet veya data talebinize cevaplar alabiliyorsunuz.

Epeyce sade bir arayüzle gelen gerçekte fazla artı ayrıntı mevcut değil lakin şirketler, şirketlere soracağınız sorunun kategorisini seçme ve mesaj yazma ekranı gibi zorunlu olan tüm opsiyonlar sunuluyorlar. Başvuru Formu bir uçtan bir uca çağrı merkezinde sıra beklemek, uzun görüşmeler yerine getirmek gibi sorunların üstesinden gelebiliyor, mesajla sorunuzu ilettikten daha sonra gelecek cevabı telefonla fazla uğraşmadan bekleyebiliyorsunuz.

Ama uygulamayı faal bir şekilde kullanabilmek için internet bağlantınızın etkin olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Uygulama içerisinde kota harcayacak o kadar bir işlev olmadığından nedeniyle 3G bağlantı da tatmin edici olacaktır ve sorunsuzca soru ve cevaplarınızı gönderme imkanı doğacaktır.

Her ne kadar tüm Türkiye’deki şirketler gerçekte yer almasa da sık sık işimizin düştüğü şirketler dahil edildikleri için bu büyük firmaların temsilcilerine erişirken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Denemeden geçmemeniz gereken alternatif çağrı merkezi uygulamaları aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi