Soul Movie indir

Soul Movie indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Soul Movie, Android cihazlarınızda altyazılı video izlemenize olanak tanıyan güzel bir uygulamadır.

Soul Movie, zeki cihazında altyazılı video izlemek isteyenlerin hoşuna gidecek özelliklere sahip bir video izleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip zeki telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz başvuru sayesinde gerekli ayarlamaları yaptıktan sonradan izleyeceğiniz videoları fazla kolay bir şekilde altyazılı izleyebileceksiniz.

Kolay video uygulamarı daima ilgimi çekmeyi başarmıştır. Soul Movie uygulaması da bunlardan biri diyebilirim. Mobil platformlar gelişmeye başladığından beri altyazılı video izlemenin hasretini ne dek çektiğimizi bilirsiniz. Bazen kendinizi hiç geliştiremediğiniz bir dilde karşınıza çıkan videoları izlemeniz gerekebilir. Hazırlanmış İngilizce veya Türkçe altyazısı varsa izlemek çoğu vakit külfetli bir iş olacaktır. Soul Movie bu sorunu ortadan kaldırıyor ve altyazısı bulunan videoları kolaylıkla izlemenize olanak tanıyor.

Uygulamanın özellikleri sizin ihtiyaçlarınıza kadar tatmin edebilir ya da etmeyebilir. Ilk Önce bunu kabul etmelisiniz. Zira üçüncü parti bir dilekçe kullanıyor olacaksınız. Ben size kısaca özelliklerinden bahsedeceğim. Soul Movie uygulaması SMI, SRT, SBV ve ASS/SSA altyazı dosyalarını destekliyor. Yani bir video izleyeceksiniz bu video’nun biraz önce saydığım formatta altyazısı olması gerekiyor. Mesela güzel bir TED konuşması yakaladınız ve izlemek için can atıyorsunuz. /sdcard/TED.mp4 tarzında bir uzantısı varsa altyazınız da /sdcard/TED.smi şeklinde olmalı. Bunun ayarını kendiniz yapabilirsiniz. Uygulamanın hem ayarlar kısmından da kendinize tarafından kişiselleştirme olanağınız bulunuyor.

Altyazı boyutu, pozisyonu, ses kontrolü ve parlaklık ayarları gibi işinize yarayacak böylece fazla ayarı bulunan Soul Movie uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dediğim gibi, buna aynı uygulamalar piyasada aşırılık gösteriyor ve ihtiyacınıza yönelik olup olmadığı ayrıntılarıyla sizin tercihinize kalmış. Eğer özellikleri sizi hoşnutluk edecekse indirmenizi mutlaka öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi