SoundHUD indir

SoundHUD indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SoundHUD uygulamasıyla Android cihazlarınızı hakiki sessiz moduna sokabiliyorsunuz.

SoundHUD uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelen ses kontrolü sorunlarından kurtulabilmeleri için hazırlanmış bedava bir başvuru olarak karşımıza çıktı. Özellikle aslında cihazı sessize alma yeteneğinin bu yeni Android sürümünde yer almamasından kaynaklanan problemler öyle fazla kullanıcıyı rahatsız ediyor ve SoundHUD ile birlikte bu sorun da ortadan kalkıyor.

Uygulamanın basit kullanımının yanında özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması sayesinde kullanırken hiç bir bıkkınlık yaşamadan istediğiniz gibi ses ayarlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. En fazla uyarı çeken yanının ise Lollipop’ta karşımıza meydana çıkan ayrıca sesi hem titreşimi kapatamama probleminin üstesinden gelerek Android cihazlarda reel bir sessizlik kontrolüne olanak tanıması.

Ses akort etme butonlarının ve menülerinin kullanıcı tercihlerine göre kişiselleştirilebilmesine de imkan tanıyan SoundHUD, bu vesile ile ihtiyaç duymadığınız ses araçlarının gözünüzün önünden kaldırılmasına imkan tanırken renk ayarları bölümünden de istediğiniz renk takımını kullanmanıza müsade veriyor.

Herhangi bir root yetkisi gerektirmeden tüm işlemleri gerçekleştirebilmesi ise piyasadaki öyle fazla benzer ses akort etme uygulamasından bir adım ileri geçmesini sağlıyor. Eğer mobil cihazınızın ses yönetimi araçlarını yeterli bulmuyor ve daha fazlasını istiyorsanız kuşkusuz göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi