Spacedraw indir

Spacedraw indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çizim ve modelleme üzerine çalışıyor ya da uğraşıyorsanız, Android platformu için geliştirilmiş olan Spacedraw uygulamasını anında denemelisiniz.

Amatör ya da profesyonel olmanız hiç farketmez. Bu meslek üzerine çalışıyor olmanız ya da sadece hobi olarak uğraşıyor olmanız da farketmez. Eğer çizim ve modelleme konuları üzerinde bir ilginiz var ise gerisi Spacedraw adlı Android uygulaması ile yapabilecekleriniz hayal dünyanızla sınırlı. Düş dünyanız ne değin genişse kullanım sizi o denli heyecanlandıracaktır. Spacedraw uygulaması mobil cihazlar üstünde 3 boyutlu çizimler için ideal bir çözüm.

Spacedraw uygulaması ile yaptığınız herhangi bir çalışmayı, istediğiniz açıdan görebiliyorsunuz. Bunun yanına yaptığınız çalışmaları istediğiniz gibi renklendirebileceğiniz dilekçe bu sayede sizi sadece çizim ile sınırlandırmıyor. Eğer isterseniz kullanım size üzerinde bulundurduğu örnekleri de gösteriyor ve üzerinde oynama yapmanıza izin veriyor. Değil ben yaparım derseniz de dokunmatik ekranınız ile baş başa kalıyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi