Speaker Booster indir

Speaker Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Speaker Booster ile Android cihazınızdan meydana çıkan bütün sesleri arttırabilirsiniz

Speaker Booster kullanıcılara arama sesi yükseltme ve kulaklık ve hoparlör sesi arttırma gibi konularda tezgâhtar olan ücretsiz bir Android ses arttırma uygulamasıdır.

Android cihazlarımızı kullanırken kimi durumlarda aramalar esnasında karşı taraftan gelen sesler veya hoparlörden meydana çıkan sesler yeterli olmayabiliyor. Bulunduğumuz ortamdaki gürültü duymamızı zorlaştırabiliyor. Bunun yanına telefonlarımızda oluşam arızalar veya telefonun kendi yapısından nedeniyle ses genel olarak düşük çıkabiliyor.

İşte Speaker Booster bu müşteri durumlarda kullanabileceğiniz bir hoparlör kuvvetlendirme uygulamasıdır. Keza kulaklıklar hem de dahili hoparlörler için işe yarayan tatbik benzerlerinden ayrı olarak kullandığı özel algoritma bir uçtan bir uca Android cihazınızın ekolayzırını değiştiriyor ve Android cihazınızın daha yüksek ses vermesini sağlıyor.

Speaker Booster toplamda size yüzde 15 ile 30 arasında ses yükselmesi sağlayabilmekte. Dilekçe ayrıca müzik çalma gibi multimedya işlemlerinde, ayrıca zil sesleri ve bildirimler gibi sistem seslerinde hem de çağrılarda sonuç vermektedir. Kullanım aracılığıyla ses yükselmesi sağlamak epeyce basit. Sadece uygulamayı açıp Boost tuşuna dokunmanız yeterlidir. 

Anekdot: Speaker Booster reklam destekli bir kullanım olduğu için beraberinde reklam amaçlı ek kısayollar ve sanki içerikler telefonunuza yüklenmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi