SpeakerPhone Ex indir

SpeakerPhone Ex indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpeakerPhone Ex uygulaması ile Android cihazlarınıza gelen çağrıları otomatik olarak yanıtlamaya başlayın.

SpeakerPhone Ex uygulaması, Android zeki telefonlarınıza gelen çağrılara çok daha kolay ve otomatik bir şekilde cevap verebilmenizi sağlayan ücretsiz bir tatbik olarak yayınlanmış durumda. Bedava olmasına rağmen satın alma seçeneklerinde bir pro sürüm de barındıran tatbik, bu sürümle birlikte birazcık daha pozitif yeteneği kullanıcılara sunuyor fakat bu ilave özelliklerin illa ki sahip olunması gereken özellikler olmadıklarını da spesifize etmek gerek.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze ve ayarlara sahip olan başvuru, Android’iniz çalmaya başladığında onu yerinden almanız ve daha sonra kulağınıza götürmenizle birlikte otomatik olarak çağrıyı cevaplıyor. Böylece herhangi bir butona basmadan dosdoğru çağrıları cevaplayabiliyor, çok sık görüşme yapıyorsanız cevap verme zahmetinden sizi kurtarıyor.

Bunun yanında görüşme sırasında cihazınızı yüzünüzden uzaklaştırmanız halinde hoparlörleri de açabilen SpeakerPhone Ex, kullanıcıların görüşmelerini en basit yoldan gerçekleştirmeleri için bütün olanakları sunuyor. Fakat bu özelliklerin verimli bir şekilde çalışması için Android cihazınızda yakınlık sensörünün ve tercihen ışık sensörünün olması gerektiğini unutmayın. Bu sensörler olmadan doğru bir şekilde tatbik muhtemel olmayacaktır.

Pro sürümle eklenen bir takım özellikler ise şu şekilde:

Daha ince ayarlamalar Gelişmiş dikkat seçenekleri Otomatik aktivasyon ve deaktivasyon Otomatik açma seçenekleri

Eğer gelen çağrılarınızı daha iyi bir şekilde yönetmek istiyorsanız elbette göz atmadan geçmemeniz gereken araçlar arasında olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi