Speed Up Expert indir

Speed Up Expert indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

detaylı temizleme fonksiyonu ile dikkat çeken bu başvuru formu ile cihazınızın genel performansını artırabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Speed Up Expert, Android cihazlar üstünde kullanılmak üzere tasarlanmış gleişmiş bir sistem temizleme aracıdır. Başvuru temel olarak bütün uygulamaları ve sistem bileşenlerini tarayarak cache dosyalarını temizliyor.

Uygulamayı kullanarak sisteminizde yer açabilir ve daha süratli bir cihaza sahip olabilirsiniz. Speed Up Expert’in en manâlı özelliği ise tüm arıtma işlemlerini tek bir tıklama ile yapmanıza olanak sağlıyor olması. Son derece şık görünen bir arayüzde sunulan özelliklere kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Optimizasyon işleminden sonra ne değin dosya silindiği ve sisteminizde ne dek yer açıldığını otomatik olarak raporlayan tatbik ile cihazın batarya ömrünü uzatmak da muhtemel.

Bildiğiniz gibi arkaplanda çalışan düşüncesiz uygulamalar bataryanın erken bitmesine sebep oluyor. Lakin bu uygulamayı aralıksız kullanmayı alışılmışlık haline getirirseniz, cihazınızın pil ömrü hatırı sayılır seviyede artacaktır.

çoğunlukla kuytu bir tatbik ve işlevsel fonksyionlar sunan Speed Up Expert, zeki telefonunun veya tabletinin performansından davacı olan kullanıcılar tarafından mutlaka denenmeli.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi