SpeedVPN indir

SpeedVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpeedVPN, VPN kullanarak internete bağlanmanızı karşılayan bedava bir VPN istemcisi.

SpeedVPN, onlarca ayrı ülke tercihleri arasından birini seçerek sadece tek tık ile VPN servisinden yararlanmanızı karşılayan Android VPN uygulaması. Herhangi bir vakit yada dilekçe limiti olmayan uygulamayı bedava olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ülkemizde yasaklı olan sitelerin hepsine özgürce girebilmenizi karşılayan başvuru, kolay kullanıma sahip arayüzü ile tüm mobil cihaz kullanıcılarıan hitap ediyor. İnternete bağlı olmak istediğiniz ülkeyi seçerek ”Connect” tuşuna basmanız VPN ile internete girmeniz için tatmin edici.

VPN ile internete bağlandığınızda IP adresiniz gizlenerek ayrı bir IP üzerinde gezinti yaparsınız. Dolayısıyla kimse reel kimliğinizi ortaya çıkaramaz ve kendi ülkenizden bağlanmadığınız için yasaklı olan bütün sitelere de girme fırsatı bulmuş olursunuz. Tehlikesiz, süratli ve ücretsiz bir VPN servisi arıyorsanız en popüler VPN uygulamalarından bir adam başına olan SpeedVPN’e bir kısmet vermenizi öneririm.

Herhangi bir kayıt işlemi olmadan kullanabileceğiniz kullanım her bağlandığınızda 60 dakikalık bedava temas fırsatı sunuyor. Eğer kesintisiz bedava uygulamak istiyorsanız vakit bittğinde tekrar bağlanabilirsiniiz. Lakin bedava olarak kullanırken reklamlar görüyorsunuz. Eğer SpeedVPN’i beğenirseniz aidat karşılığında reklamları kaldırmanız sizin için daha iyi olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi