SpinMe Alarm Clock indir

SpinMe Alarm Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpinMe Alarm Clock uygulaması ile Android cihazlarınızda sizi kuşkusuz uyandıracak bir alarm uygulamasına sahip olabilirsiniz.

SpinMe Alarm Clock uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının uyanmak ve yataktan kalkmak için kullanabilecekleri en etkin alarm uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Onu öteki pek fazla alarm uygulamasından ayıran noktaya gelmeden önce temel özelliklerine kısaca bir değinelim.

Uygulamada ansızın pozitif alarm kurma şansınız var ve içerisinde gelen o kadar fazla alarm sesi bir uçtan bir uca beğendiklerinizi kolayca kullanabiliyorsunuz. Arayüzünün basit ve kavranabilir bir şekilde hazır olması doğruca ayrıca alarm kurarken hem de çalan alarmları kapatırken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

SpinMe Alarm Clock uygulamasında alarmları klasik bir şekilde kapatmak mümkün yok ve başarılı bir şekilde uygulamanın sesini kapatabilmek için yataktan kalkmalı, kendi çevrenizde bir kaç kere dönmelisiniz. Her ne kadar uygulamayı kandırmaya çalışacak ve yatakta kapatmaya çalışacak kullanıcılar olsa da bunun pek başarılı olduğunu da söyleyemeyiz.

Dolayısıyla siz yataktan kalkana değin katiyen susmayacak ve zorunlu işlemlerin yapılmasını bekleyecek bir uygulamayla aleyhinde karşıya olduğunuzu belirlemek gerek. Onlarca alarmı bile kapatarak uykuya devam etme alışkanlığı olan kullanıcıların kesinlikle denemeleri gereken uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer yeni ve etkili bir alarm uygulaması arayışındaysanız muhakkak göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi