Splay Launcher indir

Splay Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tek elle Android akıllı telefonunuzu kullanabilmek için bu sıradışı launcher uygulamasını kullanabilirsiniz.

Splay Launcher Android akıllı telefonlar için hazır bir launcher uygulaması ve telefonunuza öbür bir inşa kazandırıyor. Adi launcher uygulamalardan öbür olarak hem tasarım hem de dilekçe olarak oldukça değişiklik bildiren başvuru telefonunuzun daha basit kullanılır olacağı iddiası ile ortaya çıkmış durumda.

Android’in ikonlara dayalı yapısının aksine kolayca tek bir el hareketi ile istediğiniz menülere ulaşmanızı karşılayan başvuru formu özellikle telefon kullanırken iki elini pat diye göstermek istemeyenler için hazır. Belli Başlı ekranınızın sağ kısmından başlayarak genişleyen çember bir inşa yaratıcı menülerde dolaşarak zahmetsizce istediğiniz bölümlere ulaşabiliyorsunuz. Açıklamamız bu sıradışı uygulamayı betimlemekte beceriksiz kalabilir ve böylece ekran görüntülerine de göz atmanızı öneriyoruz.

İçerisindeki tabakalı yapı doğruca daha aşağı menülere de ulaşan Splay Launcher, gelen arama adetleri, mesajlar gibi öyle fazla konuda bildirimlerde de bulunabiliyor ve ilk ilk olarak alışması zorlama olabilse de alışınca vazgeçilemeyecek bir hal alıyor.

Kısa vakit sonra en popüler Android uygulamalarından birisi olmasını beklediğimiz Splay Launcher henüz beta sürecinde fakat herhangi bir sorun yer almadığı gibi gelecekte çok daha gelişmiş özelliklere sahip olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi