SpotAngels indir

SpotAngels indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
176 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpotAngels uygulaması ile aracınızla park yeri bulmanız basit ışık halkası geliyor.

SpotAngels uygulaması park yeri bulgu konusunda Android cihazlarınızdan sizlere asistan oluyor.

Ulaşımınızı otomobilinizle sağlıyorsanız, çektiğiniz en büyük sıkıntılardan birinin de park yeri olduğunu kabul ediyorsunuz demektir. Yasaklı alanlar, zaman sınırlamaları ve manâsız yer bulamama sorunu derken bu şart işkenceye dönüşebiliyor. SpotAngels uygulaması da bu soruna yönelik olarak geliştirilmiş ve epeyce iyi özellikler sunan bir dilekçe. Boş park alanlarını harita üzerinden belirten ve zaman sınırlamaları, özel sınırlamalar, ücretler gibi konularda sizleri bilgilendiren uygulamada otoparklar için de bu cins bilgilendirmeleri alabiliyorsunuz.

Aracınızı park ettikten sonra bulunduğunuz konumu kaybetmemeniz için de rahatlık sağlayan SpotAngels uygulamasında sürücülerin yararına olacak her şey incelikle düşünülmüş. Otopark ücretlerinden kaçınma, abes park yeri bulma, park alanlarının fotoğraflarını görme gibi özelliklere sahip olan SpotAngels uygulaması bedava olarak sunuluyor.

Kullanım özellikleri

Boş park alanlarını görme ve detaylı bilgi alma Otopark ücretlerini çözümleme Park sensörü özelliği (Bluetooth) Aracınızı uzaktan izleme

 

SpotAngels indir

176 kez indirildi