Spyglass indir

Spyglass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
273 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spyglass uygulaması ile bilmediğiniz yerlerde yönünüzü kolayca bulabilirsiniz.

Spyglass uygulaması Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz epeyce başarılı bir navigasyon uygulaması.

Dağ gezileri, kamp gibi aktivitelerinizde size koskocoman refah sağlayacağını düşündüğüm Spyglass uygulaması, birbirinden işlevsel özellikleri sizlere sunuyor. Sürat ölçer, pusula, ciroskoplu pusula ve diğer araçlarla birlikte ihtiyacınız olan ve olmayan birçok özelliğe sahip. Manuel olarak konum koordinatları girebileceğiniz gerçekte, mevcut konumunuzun koordinatlarını da kaydedebiliyorsunuz.

Yön oklarıyla yönünüzü kolayca bulabilme imkanı sunan Spyglass uygulaması, internetinizin çekmediği yerlerde kullanabileceğiniz çevrimdışı haritaları da sizlere sunuyor. Güneş ve Ay’ın konumlarını peşine düşüp takip edebileceğiniz , mevcut GPS ve istikamet verilerini taşıyan fotoğraflar çekebileceğiniz Spyglass uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri

Pusula ve ciroskoplu pusula, Manuel konum koordinatı girebilme Yön oklarıyla zahmetsizce yer bulgu Tahmini varış, mesafe, yön ve yükseklik bilgileri Çevrimdışı haritalar Güneş ve Ay’ın konumlarını takip edebilme Mevcut GPS ve yön verileri ile kaplanan fotoğraflar çekebilme

 

Spyglass indir

273 kez indirildi