StageFright Scanner indir

StageFright Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

StageFright Scanner, Android işletim sisteminin önemli açıklarından bir tanesine olan Stagefright virüsünü saptama ederek silebilen yararlı bir tatbik.

StageFright Scanner, son günlerde adından çoğu kez bahsettirmeyi başaran Stagefright virüsünün tespit edilme ve silinme işlemleri çin kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesine. Şu an Android işletim sisteminin en büyük emniyet açıklarından bir tanesine olan Stagefright, MMS, e-posta ya da mesajlaşma uygulamaları üstünde MP4 formatlı bir dosya açmaya çalıştığınızda cihazınıza bulaşabiliyor. Bulaştıktan sonra ise Android telefon ve tabletlerinizdeki mesajlara, ödeme bilgilerinize ve hatta Facebook mesajlarınıza bile ulaşılabiliyor.

Tatbik kayıtlı Stagefright virüslerini tespit ederek cihazınızdan silebilmeniz için gerekli taramayı yapıyor ve eğer saptama ederse virüslü dosyayı otomatik olarak siliyor. Eğer tecrübeli bir Android kullanıcısı değilseniz ve cihazınızda Stagefirght’ın olup olmadığını bilmiğyorsanız Stagefright Scanner uygulamasını bedava olarak indirip bir tarama yapmanızı elbette nasihat ederim.

Mobil cihazınız ve siz bir hasar görmeden önce zorunlu işlemleri yaparak tedbirinizi almak sizin için epeyce yararlı olabilir. bu nedenle bu cins bir başvuru formu kullanmalı ve eğer cihazınızda bu virüs bulunuyorsa derhal silmelisiniz.

Stagefright için alınabilecek en iyi önlemlerden bir her birine olan bu uygulamayı mutlaka indirip cihazınızda Stagefright taraması yapmanızı sizin açınızdan faydalı olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi