Start indir

Start indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Başlangıç uygulamasını kullanarak Android zeki telefon ve tabletlerinizde fazla daha kolay bir şekilde kısayollar yaratabilirsiniz.

Start uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanarak çok daha basit bir şekilde böylece fazla uygulamaya, araca ulaşabilmelerini karşılayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Başvuru Formu cihazınızın o kadar çok özelliğine tek bir tıklama ile ulaşabilmenizi sağladığı için kullanırken mobil cihazınızı daha bereketli ve çabuk bir şekilde kullandığınızı siz de farkedeceksiniz.

Uygulama yalnızca öteki uygulamalara kısayollar sağlamıyor, bununla beraber farklı alanlara yönlendirilmiş RSS feedlerinizi ve sosyal ağlardaki akışlarınızı da ana ekranınıza taşıyarak her zaman olan bitenlerden farkında olan olabilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın temel özelliklerine değinecek olursak;

Açılış ekranından kolay başlatma Kamerayı açma Widgetlar oluşturma Irtibat uygulamalarını açma Arkaplan değişiklik Tema desteği Arama yapabilme

Hafif bir dilekçe olan Start, böylece telefon veya tabletinizin performansı üstünde herhangi bir olumsuz etkide de bulunmuyor. Eğer her işlemi uzun uzun tıklamalar ve aramaların gerisinde gerçekleştirmekten sıkıldıysanız kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum.

İLGİLİ SORULAR

Windows 7’de Tema Sorunu Nasıl Düzeltilir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi