Stay Alive! indir

Stay Alive! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Stay Alive, elverişli bir Android uygulaması olarak siz video izlerken ya da herhangi bir haber yada dergi okurken ekranınızın açık kalmasını karşılayan ücretsiz bir uygulamadır.

Stay Alive, ismine baktığımızda bir zombi yada ejderha oyunu gibi gözüksede sizi kandırmasına izin vermeyin. Başvuru video izleme ve oyun oynama aktivitelerinizi daha iyi ışık halkası getiren kullanışlı bir araçtır.

Android cihazlarınızın ekran kapanma süresi sona erdiğinde otomatik olarak kapanması kimi zaman bıktırıcı olabiliyor. Bilhassa video izlerken ve yazı okurken, kayıtlı süre gçetikten sonradan ekranınız kararıyor. Pil ömrünü uzatmaya yönelik bu özellik yardımsever olsada çoğu vakit bizleri ekran kilidini her yerde açılmak zorunda bırakabiliyor.

Stay Alive ile birlikte seçtiğiniz haber, dergi, oyun ve video uygulamalarını kullanırken ekranınız hiçbir vakit kapanmaz ve bu sayede keyif aldığınız aktiviteleri yaparken rahatsız edilmezsiniz. Ekrana dokunmanıza gerek olmadan sadece bir kere gerekli ayarı yaparak dilediğiniz gibi kullanabileceğinz kullanım sahiden epeyce yardımcı. Hem kullanım içerisinde batarya tasarrufu yapmanızı sağlayacak bir takım özelikler bulunmaktadır. Misal vermek icabında, uygulamayı arabanızda veya ofisinizdeyken faizsiz ayla getirebilirsiniz. Bataryanızın bitme sıkıntısı olmadığı durumlarda ise faal olarak kullanarak ekranınız kapanmadan istediğiniz oyunu oynayabilir, videoyu izleyebilir ve yazıları okuyabilirsiniz.

genellikle baktığımızda muhteşem bir tatbik olan Stay Alive, Android kullanıcıları göre ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Başvuru hakkında daha fazla hafıza sahibi elde etmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi