StopWatch Xtreme Free indir

StopWatch Xtreme Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

StopWatch Xtreme Free, Android cihazlarınız üstünde kronometre ve alarm olarak kullanabileceğiniz yararlı ve bedava bir Android uygulamasıdır.

StopWatch Xtreme Free, popüler alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile entegre olarak Android kullanıcılarına süreölçer ve alarm servisi veren ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ile oyunlarda, spor etkinliklerinde, meslek yerinde, bilimsel deneylerde ve öteki zamanlama ihtiyacı duyduğunuz herhangi bir alanda kronometreyi zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Kullanım üzerinde kronometreyi kontrol etmek için cihazınızın ses tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu Vesile Ile süreölçer çalışırken ses tuşları ile rahatça denetleme edebilir ve ekran üzerinden kronometreyi takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak kaydettiğiniz süreleri istediğiniz e-posta ile gönderebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesine ise popüler alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile entegre olmasıdır. Bu sayede hem süreölçer hem de alarm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz olan bu versiyonunda reklam gösterimi bulunmaktadır. Ama uygulamanın ücretli versiyonunda bulunan bütün özelliklere sahiptir. Uygulamanın bedava versiyonunu indirerek deneyebilir ve beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi