Studious indir

Studious indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarda öğrencilerin kullanabileceği bir uygulamadır.

Öğrencilik dönemi, bilhassa de üniversitedeyseniz, hayatınızın en hoş dönemidir. İstediğiniz her şeyi yapabildiğiniz, konut geçindirmek gibi dertlerinizin olmadığı bu dönemden alabileceğiniz en çok zevki olmak da sizin elinizdedir.

Tabi bundan böyle tüm alanlarda olduğu gibi öğrenciliği kolaylaştırmak için de bir çok mobil kullanım geliştirilmeye başlandı. Studious da işte bunlardan bir her birine. Öğrencilerin, bilhassa de kafası düzensiz olup, dikkatini kuvvet toplayanların fazla seveceğini düşündüğüm bir başvuru.

Bu başvuru formu size  tayin ve sınavlarınızın yaklaştığını bildirir, böylece hiçbir ödevi ya da sınavı unutmaz, zamanında hazırlanmak için bir baht yakalamış olursunuz. Hem uygulamanın bir öteki, hatta en güzel özelliği ise derslerdeyken telefonunuzu sessize almasıdır.

Fazla basit gibi görünen bu özellik hayat kurtarabilir. Çünkü bazen insan telefonunun sesini kısmayı unutabilir ve dersin ortasında rezil olabilir. İşte bu durumu alıkoymak bu tatbik ile sizin elinizde. Tek yapmanız gereken derslerinizin ve sınavlarınızın detaylarını uygulamaya girmek.

aynı zamanda da kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uygulamayı indirip denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi